Neštěstí ve hře, štěstí v lásce…Filed under : cesta

NEŠTĚSTÍ VE HŘE = ŠTĚSTÍ V LÁSCE


…něco na tom bude, skončila mi oblíbená série Kdo přežije (SURVIVOR). Byla jsem v šoku, že vyhrála Parvati, typovala jsem Amandu a dokonce jsem si myslela, že vyhraje na celé čáře :) jenže…. Amanda skutečně vyhrála a to velkou lásku, takovou kterou poznáte jednou za život, vyhrála Ozzyho. Chci zůstat v blažené vědomosti, že jsou spolu a jsou šťastni….

Hodně jsem o tom přemýšlela a díky jedné chytré ženě, jsem došla k závěru, že je to spravedlivé :) Každá dostala to své. Parvati je intrikánka a lidi bere jako nástroje k tomu, aby je využívala a dostala od nich to co chtěla, dokonce se tím i chlubila a dokonce veřejně… Myslíte si, že potká taková žena opravdovou lásku? Dostala spravedlivě co zaslouží,  možná se opravdu zamiluje, ale přitáhne k sobě muže, který jí využije a odkopne a možná jí šikovně připraví o tuto výhru. Bude tato žena tedy šťastná? Nevěřím že bude, myslím že když na vlastní kůži zakusí jed který rozdávala, bude mít teprve příležitost se zamyslet a určité věci přehodnotit a pokud v sobě najde sílu, změní se a teprve potom bude šťastná, pak si teprve bude moci říct:         ” vyhrála jsem” :)

Ty lidi kteří dávali Parvati hlasy moc nechápu, ale je pravda, že při otázkách si to Amanda ve dvou případech pokazila….Myslím, že v jednom případě nebyla úplně upřímná a to jí pokazilo vítězství, kdyby zůstala pravdivá a řekla Cirie, že s ní by měla menší šanci na vítězství, možná mohla získat prvenství….ale to nechme stranou, mohla být pod tlakem a sama vím, že někdy potřebuji na správnou reakci trochu času. Zkrátka trvám na tom, že výsledek je spravedlivý a každá dostala co si zasloužila :) Ozzyho vyznání Amandě bylo krásné a doufám, že opětované :) pokud se díky soutěži našli, bylo to v plné režii vesmíru a nemohla jsem si přát lepší hapy end :)

Když mluvím o hře, mluvím také o penězích, vždy soutěžíme o výhru a myslím, že výše uvedené tvrzení má souviset právě s penězi. Tím se dostávám k oné radě moudré ženy. Vysvětlila mi, že když nám vesmír otevře cestu k penězům máme ji přijmout. V takové situaci se teď nacházím, jsem právě v branách velkého projektu, který jde sám od sebe a nestojí mě mnoho úsilí. Zkrátka mi na všech cestách svítí zelená a jsem překvapená jak snadno se mi po té cestě jde. Cítím, že jsem pro tuto práci předurčena  a že nic lepšího jsem si nemohla přát, určitě tu sílu a mocnou energii, když se Vám daří znáte :) Jenže když je podvědomí nasměrované na zisk, na energii pentaklů, nemůže být současně nasměrované na lásku, na energii pohárů. To mi přijde logické. Přitahujeme totiž to co máme v podvědomí a já tam mám práci a zisky, i v noci se mi o tom zdá a vím, že kdyby teď přišel muž po kterém toužím, nedotáhla bych projekt do konce. Ukonejšila bych se myšlenkou, že už o nic nejde, už jsme na všechno dva a zas bych zůstala s prázdnýma rukama… Mé podvědomí se z tohoto důvodu lásce brání a tak vím, že přijde až budu soběstačná, až všechen stres z nedostatku pomine, teprve pak pocítím úlevu která mě rozsvítí a pak přijde ta správná energie lásky. Pak totiž budu milovat celý svět a všechno v něm, zmizí všechen strach :) a ten konečný dopad toho všeho je, že budu-li vyrovnaná, potkám i vyrovnaného muže. V tom tkví rovnováha vesmíru: pokud se mi vyjímečně dobře daří v jedné oblasti, nemůže být stejné procento energie v té druhé. Daří se mi i v lásce, ale není to láska napořád, takže tím jen chci říct, že to nemusí nutně znamenat strádání, jen jde o to si uvědomit, že jsou věci které se stávají jednou za život. Pro mě to znamená věnovat se teď svému projektu, protože taková šance už se nebude opakovat a tak hodlám využít velkého požehnání, dotáhnu vše do konce a tím uvolním správné energie pro další výzvu, třeba právě pro lásku :)

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

One Response to “Neštěstí ve hře, štěstí v lásce…”

  1. 商業攝影 říká:

    Well written job. People should read this.